Arama

OP. DR. YASEMİN YILDIZ

yasemin yildiz

FACEBOOK

KİTAPLAR

ebeveyn mirasi

vajinismus mudurlu bedenler

VİDEOLAR

vajinismus tv programi showtv

vajinismus tv programi kanal a

vajinismus tv programi ender sarac

vajinismus

vajinismus tv programi gulben

vajinismus tv programi gulben 2

ZİYARETÇİLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün1235
mod_vvisit_counterDün389
mod_vvisit_counterBu Hafta2681
mod_vvisit_counterBu Ay8738
mod_vvisit_counterTüm2823430

Bugün: 14 Ara 2017

SİTEDE KİMLER VAR

Şu anda 105 ziyaretçi çevrimiçi

Vajinal dilatör veya parmak egzersizleri

Vajinal dilatör veya parmak egzersizleri

Bu son egzersiz de vajina dışarıdan girecek bir cisme veya parmağa hazırlanır. Çeşitli büyüklüklerde vajinal dilatörler kullanarak veya parmaklarla yapılır. Çok küçük dilatör ile başlanıp penise benzer daha büyük bir dilatör ile egzersizlere son verilir veya küçük parmakla başlayıp, işaret parmağıyla devam edilir. Bu egzersizler kadının cinsel birlikteliğe hazırlanmasını sağlar. Ayrıca, ağrısız ve acısız bir cinsel birleşme yaşayabileceği fikrinin zihninde oluşmasını sağlamaktadır.

Böylece kadın cinsel birliktelikten zevk almaya odaklanır ve zevk alır. Vajinal dilatör ve parmaklar, aşk kaslarının yeniden eğitilmesine yardımcı olur. Vajinaya iki parmak yerleştirmek problemin süresine ve egzersizlerin zamanında yapılmasına bağlı olarak birkaç gün veya haftalarca sürebilir.

Ağrı çekmeden, birkaç dakika boyunca kadın vajinasına iki parmağı sokabiliyorsa veya eşinin iki parmağını alabiliyorsa, cinsel ilişkiye girmenin zamanı gelmiş demektir. İlk birkaç dakika kadının üstte olduğu bir cinsel ilişki pozisyonu denenmelidir, böylece kontrol onun elinde olacaktır. Sanki bir bağırsak hareketiymiş gibi kadın eşinin penisini vajinasına yerleştirerek ve bunu dışarı iterek deneyebilir. Bu aynı zamanda kasları dışarı itmek ve daraltmaktır.

Acı verdiği takdirde kadın durmalı, aşk kaslarını kasıp, sonra rahatlatmalıdır. Vajinanın içindeki penisi birkaç dakika kımıldatmadan içerde tutmak hiç de fena bir fikir değildir. Bunu başarıyla yaptıktan sonra kadın bir iki kez hareket ettirebilir böylece kontrolü eline almış olur. Bunu yapmadan önce kadın eşiyle konuşmalıdır. Acı çekilmediği takdirde, bir sonraki sefer çift istediği her şeyi yapabilir. Vajinismus tedavisi, tüm bilgiler.

Doktora Soru Sor
Op. Dr. Yasemin Yıldız Yazan: Op. Dr. Yasemin Yıldız
Salı, 06 Kasım 2012 19:09

Takip 12996.

Konuyu Oyla

(3 Oy)

İlginizi Çekebilecek Konular